• MemoryCoin ve YamMiner ile Kazançlı CPU Madenciliği

   

  Size CPU madenciliğinin kazançlı olmadığı mı söylendi? YANLIŞ! Bu, hangi coini ürettiğinize ve hangi madenciyi kullandığınıza göre değişir! (BitcoinTalk’ta süregelen tartışma) En kazançlı coin/madenci çifti bugün için MemoryCoin/M7k yamMiner

  Daha fazlasını oku

 • Çevirmenler aranıyor

   

  GÜNCELLEME: Soldaki menüdeki diller artık tamamen görevlendirilmiştir. Teklifleriniz için teşekkürler! Sitenin şimdiden birkaç dilde olmasından ötürü gurur duymaktayız. Ancak daha fazla dil için halen boş yerimiz var!

  Daha fazlasını oku

 • MemoryCoin Cüzdanı 0.8.582

   

  Yeni cüzdanı indirin: Havuz madencisiyle MemoryCoin Cüzdanı Yeni Özellikler: Gelişmiş M7k YAM Madencisini içerir. Madencilik için otomatik olarak AES-NI’yi algılar. 3 farklı havuzda bakiyenizi kolaylıkla kontrol etmeniz için menü ayarları. Çoklu alış adresi kullanmak için yeni komut satırı opsiyonu -multiaddress=1

  Daha fazlasını oku

 • MemoryCoin Cüzdanı 0.8.581

   

  MemoryCoin Cüzdanı artık süper hızlı YAM havuz madencisi ile birlikte geliyor – Kullanıcılar, bu madenci ile AES-NI CPUlarında 3-4 kat hız artışları bildirmekteler, bu yüzden bu güncelleme önemle tavsiye edilir.

  Daha fazlasını oku

 • Cüzdan 0.8.58 – GA Oylaması

   

  En son cüzdan, artık kullanımı kolay bir oylama paneli içeriyor – görünümü şu şekilde. İçerisinde bir ‘Süpürme’ butonu bulunuyor – eğer birden fazla adreste bakiyeniz bulunuyorsa bu, görüntülenecektir ve

  Daha fazlasını oku

 • Doğrudan MMC Kabul Eden İlk Hayır Kurumu

   

  Hayır kurumu fonu bir adım daha attı, “SPICES”Malezyalı bir hayır kurumu (spices.org.my) MVTEcha adresi üzerinden doğrudan MMC kabul ediyor. Hisse sahipleri, şimdiden hayır kurumu ödülünün her 2 saatte bir dağıtımı için SPICES’ı oyluyorlar.

  Daha fazlasını oku

 • ProtoShares Dağıtımı

   

  Eğer Blok 32,000’de ProtoShares sahibi iseniz (12/12/2013 12:05:31 AM UTC saatiyle) – ProtoShares özel anahtarınız, sizin için MemoryCoin blok zincirinde ayrılan MemoryCoinlerinizi almanız için kullanılabilir. Dağıtım 10’a 1 oranındadır

  Daha fazlasını oku

 • Bir başka gelişmiş CPU madencisi

   

  yvg1900 bugün, MMC destekleyen ve ilk testlerimizde dahili madenciden yaklaşık 0 daha hızlı olan gelişmiş madencisini çıkarttı. Sürüm bilgisi ve indirme bağlantıları burada bulunabilir

 • CPU Madencisi artık 20%-70% oranında daha hızlı

   

  Mc2miner, Windows için gelişmiş bir CPU madencisi çıkardı. Bu madenciyi kullanarak, grafik arabiriminde yer alan madenciye kıyasla – p arasında performans artışı sağlayabilirsiniz. – Burada indirme bağlantılarıyla beraber daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 • Cüzdan Güncellemesi 0.8.57

   

  Cüzdanın 0.8.57 versiyonu artık mevcut. Burada, en son Windows kurulumu için indirme bağlantısını bulabilirsiniz: – http://www.memorycoin.org/downloads/memorycoin.msi Yeni özellikler arasında bunlar yer almaktadır: – Oylama menüsü İlk seçenek, cüzdanın varsayılan adresiyle beraber http://mmcvotes.com/ adresini açar, böylece kimi oyladığınızı anında görebilirsiniz.

  Daha fazlasını oku

 • Neden GPU Madencileri CPU coinleri için daha iyi

   

  MemoryCoin’e GPU madencilerinin gelişi üzerine bazı kafa karışıklıkları ve kırgınlıklar oluştu. MemoryCoin’in GPU’ya karşı dirençli olması beklenirken GPU madencileri nasıl bu kadar çabuk burada yer aldı?

  Daha fazlasını oku

 • Sohbete katılın

   

  Bu sayfada artık sizi, resmi IRC kanalımıza (freenode üzerinde #MemoryCoin) bağlayan bir sohbet uygulaması bulunuyor. Sol bölümde yer alan topluluk üzerinden “Sohbet” e tıklayarak katılın. Görüşmek üzere!

 • Yerelleştirme

   

  MemoryCoin.org’u farklı dillere çevirmek üzerinde çalışıyoruz. Norveççe hemen hemen tamamlandı, Almanca ve Çince de tamamlanıyor. Katkıda bulunmak isterseniz, lütfen bana (seraphim) forumda mesaj gönderin!

 • İyi Seneler!

   

  Herkese mutlu ve huzur dolu bir yıl dileriz! Tüm gün (CET) açık olacak yeni yıl eşantiyonumuzu kaçırmayın.