• Register on our new forums!

   

  Our new forums are located here You’ll find community events such as contests and freebies to help you get started using Memorycoin. Our main support area is also located there.

 • Son 24 saatte, mevcut MMClerin yarısı el değiştirdi!

   

  39 MemoryCoin $ 834,352 $ 0.19 4,428,697 MMC $ 398,488 61.12 % http://www.coinmarketcap.com MMC, kendisinin harika bir uzun vadeli yatırım alternatifi olduğunu geçen gün aldığı büyük destekle gösterdi. Site her geçen gün daha fazla dile çevriliyor

  Daha fazlasını oku

 • MemoryCoin İşlem Hacmi Rekor Kırıyor

   

  Tekrar rekorlar kırılıyor! Son 24 saatte sadece Bter’de (MMC/BTC MMC/CNY) neredeyse 60 BTC hacim oluştu. Hep beraber yukarılara çıkıyoruz!

 • 新春赠币及官方QQ

   

  值此元宵佳节, 记忆币祝中国朋友们马年吉祥, 合家团圆! 为了欢度农历新年, 我们在论坛组织了赠币活动”龙马出击”. “龙”代表龙的传人. “马”是今年的生肖. 华人社区为数字货币的发展做出了举足轻重的贡献. 我们欢迎来自中国的朋友! 真诚地希望, 记忆币能够在龙的国度发展壮大起来, 帮助更多的儿童和慈善事业. 在本轮活动中, 以下十一位积极参与的朋友将获得永久荣誉称号”龙骑士” 感谢你们支持. 你们在记忆币中文社区的活动中将得到特殊优待. 请拭目以待!希望各位龙骑士能够继续支持后续推广, 帮助更多的朋友了解记忆币. 与此同时, 我们宣布记忆币官方QQ群 147059306. 如果您想切身参与社区活动, 获得第一手的消息, 进行最有效的反馈, 请加入! 新一轮赠币活动已经开始: 在农历正月底之前加入QQ群的朋友,只要在群内发布记忆币地址, 即可免费获得0.5MMC. 龙骑士奖励加倍.

 • MemoryCoin Cüzdanı 0.8.583

   

  Yeni cüzdanda bazı ufak hatalar düzeltildi ve özellikler eklendi. Mevcut cüzdanınızdan memnunsanız endişelenmenize gerek yok. 1. İşlem ücreti seçeneği kaldırıldı – artık yazılım, otomatik olarak 1kb başına 1 sent ücretlendirmeye çalışacak.

  Daha fazlasını oku

 • Mağaza bağlantıları eklendi

   

  Sol tarafta, MemoryCoin kabul eden mağazaların bir listesini bulabilirsiniz. Şu an için MMC ile (retro) konsol aletleri, müzik, elektronik sigaralar için sıvılar ve çıkartmalar satın alabilirsiniz, ileride daha fazla ürünün yer almasını umuyoruz.

  Daha fazlasını oku

 • 6 Hayır Kurumuna 8500 MMC Bağışlandı

   

  MemoryCoin, desteklediğimiz hayır kurumlarına büyük bir bağış çevrimi yaptığını duyurmaktan gurur duyar. (Önermek istediğiniz bir hayır kurumu mu var? Bitcointalk.org veya Bitsharestalk.org üzerinden “itsik78″ ‘e mesaj atın. Bağış yaptığımız Cüzdan Adresi: MDonateiTdMCBd2GFjx8nUmEgzv2gJUPn2

 • MemoryCoin ve YamMiner ile Kazançlı CPU Madenciliği

   

  Size CPU madenciliğinin kazançlı olmadığı mı söylendi? YANLIŞ! Bu, hangi coini ürettiğinize ve hangi madenciyi kullandığınıza göre değişir! (BitcoinTalk’ta süregelen tartışma) En kazançlı coin/madenci çifti bugün için MemoryCoin/M7k yamMiner

  Daha fazlasını oku

 • Çevirmenler aranıyor

   

  GÜNCELLEME: Soldaki menüdeki diller artık tamamen görevlendirilmiştir. Teklifleriniz için teşekkürler! Sitenin şimdiden birkaç dilde olmasından ötürü gurur duymaktayız. Ancak daha fazla dil için halen boş yerimiz var!

  Daha fazlasını oku

 • MemoryCoin Cüzdanı 0.8.582

   

  Yeni cüzdanı indirin: Havuz madencisiyle MemoryCoin Cüzdanı Yeni Özellikler: Gelişmiş M7k YAM Madencisini içerir. Madencilik için otomatik olarak AES-NI’yi algılar. 3 farklı havuzda bakiyenizi kolaylıkla kontrol etmeniz için menü ayarları. Çoklu alış adresi kullanmak için yeni komut satırı opsiyonu -multiaddress=1

  Daha fazlasını oku

 • MemoryCoin Cüzdanı 0.8.581

   

  MemoryCoin Cüzdanı artık süper hızlı YAM havuz madencisi ile birlikte geliyor – Kullanıcılar, bu madenci ile AES-NI CPUlarında 3-4 kat hız artışları bildirmekteler, bu yüzden bu güncelleme önemle tavsiye edilir.

  Daha fazlasını oku

 • Cüzdan 0.8.58 – GA Oylaması

   

  En son cüzdan, artık kullanımı kolay bir oylama paneli içeriyor – görünümü şu şekilde. İçerisinde bir ‘Süpürme’ butonu bulunuyor – eğer birden fazla adreste bakiyeniz bulunuyorsa bu, görüntülenecektir ve

  Daha fazlasını oku

 • Doğrudan MMC Kabul Eden İlk Hayır Kurumu

   

  Hayır kurumu fonu bir adım daha attı, “SPICES”Malezyalı bir hayır kurumu (spices.org.my) MVTEcha adresi üzerinden doğrudan MMC kabul ediyor. Hisse sahipleri, şimdiden hayır kurumu ödülünün her 2 saatte bir dağıtımı için SPICES’ı oyluyorlar.

  Daha fazlasını oku

 • ProtoShares Dağıtımı

   

  Eğer Blok 32,000’de ProtoShares sahibi iseniz (12/12/2013 12:05:31 AM UTC saatiyle) – ProtoShares özel anahtarınız, sizin için MemoryCoin blok zincirinde ayrılan MemoryCoinlerinizi almanız için kullanılabilir. Dağıtım 10’a 1 oranındadır

  Daha fazlasını oku

 • Bir başka gelişmiş CPU madencisi

   

  yvg1900 bugün, MMC destekleyen ve ilk testlerimizde dahili madenciden yaklaşık 0 daha hızlı olan gelişmiş madencisini çıkarttı. Sürüm bilgisi ve indirme bağlantıları burada bulunabilir

 • CPU Madencisi artık 20%-70% oranında daha hızlı

   

  Mc2miner, Windows için gelişmiş bir CPU madencisi çıkardı. Bu madenciyi kullanarak, grafik arabiriminde yer alan madenciye kıyasla – p arasında performans artışı sağlayabilirsiniz. – Burada indirme bağlantılarıyla beraber daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 • Cüzdan Güncellemesi 0.8.57

   

  Cüzdanın 0.8.57 versiyonu artık mevcut. Burada, en son Windows kurulumu için indirme bağlantısını bulabilirsiniz: – http://www.memorycoin.org/downloads/memorycoin.msi Yeni özellikler arasında bunlar yer almaktadır: – Oylama menüsü İlk seçenek, cüzdanın varsayılan adresiyle beraber http://mmcvotes.com/ adresini açar, böylece kimi oyladığınızı anında görebilirsiniz.

  Daha fazlasını oku

 • Neden GPU Madencileri CPU coinleri için daha iyi

   

  MemoryCoin’e GPU madencilerinin gelişi üzerine bazı kafa karışıklıkları ve kırgınlıklar oluştu. MemoryCoin’in GPU’ya karşı dirençli olması beklenirken GPU madencileri nasıl bu kadar çabuk burada yer aldı?

  Daha fazlasını oku

 • Sohbete katılın

   

  Bu sayfada artık sizi, resmi IRC kanalımıza (freenode üzerinde #MemoryCoin) bağlayan bir sohbet uygulaması bulunuyor. Sol bölümde yer alan topluluk üzerinden “Sohbet” e tıklayarak katılın. Görüşmek üzere!

 • Yerelleştirme

   

  MemoryCoin.org’u farklı dillere çevirmek üzerinde çalışıyoruz. Norveççe hemen hemen tamamlandı, Almanca ve Çince de tamamlanıyor. Katkıda bulunmak isterseniz, lütfen bana (seraphim) forumda mesaj gönderin!