• MemoryCoin Cüzdanı 0.8.583

   

  Yeni cüzdanda bazı ufak hatalar düzeltildi ve özellikler eklendi. Mevcut cüzdanınızdan memnunsanız endişelenmenize gerek yok. 1. İşlem ücreti seçeneği kaldırıldı – artık yazılım, otomatik olarak 1kb başına 1 sent ücretlendirmeye çalışacak.

  Daha fazlasını oku

 • MemoryCoin Cüzdanı 0.8.582

   

  Yeni cüzdanı indirin: Havuz madencisiyle MemoryCoin Cüzdanı Yeni Özellikler: Gelişmiş M7k YAM Madencisini içerir. Madencilik için otomatik olarak AES-NI’yi algılar. 3 farklı havuzda bakiyenizi kolaylıkla kontrol etmeniz için menü ayarları. Çoklu alış adresi kullanmak için yeni komut satırı opsiyonu -multiaddress=1

  Daha fazlasını oku

 • MemoryCoin Cüzdanı 0.8.581

   

  MemoryCoin Cüzdanı artık süper hızlı YAM havuz madencisi ile birlikte geliyor – Kullanıcılar, bu madenci ile AES-NI CPUlarında 3-4 kat hız artışları bildirmekteler, bu yüzden bu güncelleme önemle tavsiye edilir.

  Daha fazlasını oku

 • Cüzdan 0.8.58 – GA Oylaması

   

  En son cüzdan, artık kullanımı kolay bir oylama paneli içeriyor – görünümü şu şekilde. İçerisinde bir ‘Süpürme’ butonu bulunuyor – eğer birden fazla adreste bakiyeniz bulunuyorsa bu, görüntülenecektir ve

  Daha fazlasını oku

 • ProtoShares Dağıtımı

   

  Eğer Blok 32,000’de ProtoShares sahibi iseniz (12/12/2013 12:05:31 AM UTC saatiyle) – ProtoShares özel anahtarınız, sizin için MemoryCoin blok zincirinde ayrılan MemoryCoinlerinizi almanız için kullanılabilir. Dağıtım 10’a 1 oranındadır

  Daha fazlasını oku

 • CPU Madencisi artık 20%-70% oranında daha hızlı

   

  Mc2miner, Windows için gelişmiş bir CPU madencisi çıkardı. Bu madenciyi kullanarak, grafik arabiriminde yer alan madenciye kıyasla – p arasında performans artışı sağlayabilirsiniz. – Burada indirme bağlantılarıyla beraber daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 • Cüzdan Güncellemesi 0.8.57

   

  Cüzdanın 0.8.57 versiyonu artık mevcut. Burada, en son Windows kurulumu için indirme bağlantısını bulabilirsiniz: – http://www.memorycoin.org/downloads/memorycoin.msi Yeni özellikler arasında bunlar yer almaktadır: – Oylama menüsü İlk seçenek, cüzdanın varsayılan adresiyle beraber http://mmcvotes.com/ adresini açar, böylece kimi oyladığınızı anında görebilirsiniz.

  Daha fazlasını oku

 • Neden GPU Madencileri CPU coinleri için daha iyi

   

  MemoryCoin’e GPU madencilerinin gelişi üzerine bazı kafa karışıklıkları ve kırgınlıklar oluştu. MemoryCoin’in GPU’ya karşı dirençli olması beklenirken GPU madencileri nasıl bu kadar çabuk burada yer aldı?

  Daha fazlasını oku

 • Bter’de Yatırım Yap

   

  Artık, MemoryCoin’i bu borsada alıp satabilirsiniz Bter Borsa Platformu Güncelleme: Bter’de MemoryCoin yatırımları yeniden açıldı, MMC olarak yatırım yapılabilir. Blok 8820’den kalan eski bakiyeler, hesabınızda geri yüklenmiş olmalıdır.

 • MemoryCoin ile Başlangıç

   

  MemoryCoin ile kolay bir başlangıç yapabilmeniz için gerçekten çok çalışıyoruz ancak iyi dokümante edilmesi ve kolay olması için birkaç hafta gerekecektir. Şimdilik biraz teknik becerilerinizin olması gerekebilir, burada detayları bulabilirsiniz:

  Daha fazlasını oku